polskiEnglish (UK)

 `

  KONCEPT Studio Mebli Kuchennych
       20-445 Lublin ul. Zemborzycka 53
      e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
                  tel./fax: (081) 744 97 01
                   orange: 0 515 141 707

Porady - od czego zacząć?

   Meble na wymiar, szczególnie kuchenne to zwykle spory wydatek. Dlatego dobrze jest powierzyć ich wykonanie firmie
   sprawdzonej, mogącej pochwalić się dobrymi realizacjami i zadowolonymi klientami.
 
   W naszej firmie zamówienie i wykonanie mebli odbywa się w kilku następujących po sobie etapach:
 
 • Zaczynamy od wykonania projektu mebli. Przed wykonaniem przez nas projektu trzeba wpłacić kaucję zwrotną za projekt w wysokości 100 zł. (kwota ta jest odliczana od ceny mebli w momencie złożenia zamówienia i wpłaty zaliczki). Projekt robimy na podstawie wykonanych przez nas pomiarów pomieszczenia, lub na podstawia szkiców pomieszczenia dostarczonych przez Państwa. Dojazd na pomiar na terenie Lublina jest wliczony w cenę kaucji za projekt. Poza Lublinem będzie to koszt 50 groszy za kilometr w obie strony. Przykładowo jeśli miejscowość leży 100 km od Lublina to koszt dojazdu równa się 100 zł.
 • Na pomiarze, lub w momencie przekazywania wymiarów pomieszczenia projektant ustali z Państwem kilka wstępnych informacji przydatnych przy projektowaniu. Chodzi o określenie Państwa preferencji i upodobań stylistycznych.
 • Po pomiarze trzeba dać nam czas (1-2 dni) na zrobienie projektów. Staramy się robić projekty mebli bardzo dokładnie i w kilku wariantach, z których wybierzecie Państwo najbardziej odpowiedni. Będziemy go następnie dopracowywać do ostatecznego, satysfakcjonującego Państwa kształtu.
 • Po ostatecznym dopracowaniu projektu, ustaleniu rodzaju akcesoriów i wyposażenia mebli i zazwyczaj od ręki wykonujemy wycenę.
 • Ostatnim etapem jest podpisanie umowy i rezerwacja terminu montażu mebli. W momencie podpisania umowy ewentualny remont pomieszczenie nie musi być ukończony. Czas realizacji zamówienia liczy się od momentu podpisania umowy i wynosi od 3 do 6 tygodni. Montaż możecie Państwo opóźnić (np. ze względu na opóźniający się remont pomieszczenia), wcześniej powiadamiając nas o tym.

   

  Przy podpisaniu umowy dostaniecie Państwo od nas dodatkowy szkic techniczny mebli z opisem rozmieszczenia podłączeń elektrycznych, hydraulicznych, oraz informacjami jak ewentualnie położyć glazurę.
  Po podpisaniu umowy cen nie zmieniamy nawet jeśli nastąpią podwyżki cen materiałów.
  Często przyjeżdżamy na miejsce montażu jeszcze raz, po ukończeniu czynności remontowych, w celu dokonania ewentualnych drobnych korekt pomiaru.