polskiEnglish (UK)

 `

  KONCEPT Studio Mebli Kuchennych
       20-445 Lublin ul. Zemborzycka 53
      e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
                  tel./fax: (081) 744 97 01
                   orange: 0 515 141 707

O nas

Andrzej Hamera - główny projektant, właściciel

 

   Firma “KONCEPT” Studio Mebli Kuchennych powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie jakie zdobył w branży meblowej jej założyciel i główny projektant - Andrzej Hamera.

   Podstawowym zakresem działalności naszej firmy jest projektowanie oraz montaż u klienta mebli na wymiar. Głównie są to meble kuchenne, garderoby, a także meble biurowe i łazienkowe. Naszym celem jest skuteczne konkurowanie z firmami meblowymi sprowadzającymi meble z Włoch i Niemiec. Zobowiązuje nas to do produkcji mebli wysokiej jakości przy niewygórowanych cenach. Jest to możliwe dzięki temu, że do produkcji mebli wykorzystujemy bardzo dobre jakościowo, sprawdzone w praktyce i produkowane w Polsce materiały. To sprawia że nasze realizacje są bardzo trwałe i zachowują najwyższe walory wizualne i użytkowe nawet po bardzo długim czasie użytkowania.

   Jesteśmy partnerem jakości firmy BLUM. Oznacza to, że w każdym naszym meblu stosowane są okucia z dożywotnią gwarancją. Dopełnieniem wysokiej jakości jest stosowanie akcesoriów renomowanych firm takich jak HETTICH, PEKA, VAUTH-SAGEL. Naszą dewizą jest precyzja, rzetelność i terminowość. Realizujemy również zlecenia zagraniczne.

   W trosce o Klienta zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie wyboru sprzętu AGD, który również jest w naszej ofercie.